banner
Przekaż 1% Mikołajowi

Santander Consumer BankSantander Consumer Bank S.A to firma doceniania na polskim rynku. Już drugi rok z rzędu udało jej się uzyskać prestiżowe godło Firma Przyjazna Klientowi. Jednak bank nie planuje na tym poprzestać działań, które pomogą podnieść poziom zadowolenia Klientów. Jednym z ich elementów jest modernizacja i rozbudowa serwisu www.

Firmie zależało przede wszystkim, aby ich odświeżony portal był niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze. Dodatkowo skupiono się na wyeksponowaniu i zaprezentowaniu na stronie głównej najważniejszych informacji z punktu widzenia Klientów. Zastosowana szata graficzna i wprowadzenie zupełnie nowego sposobu podziału treści umożliwiają jeszcze szybsze i łatwiejsze poruszanie się i korzystanie z serwisu. Dzięki wykorzystaniu przy tworzeniu portalu zasad RWD, możliwe jest jego sprawne przeglądanie także na tabletach, smartphonach i innych urządzeniach mobilnych.

Za wszystkie zmiany i modernizacje, jakie zostały wprowadzone na stronie santanderconsumer.pl odpowiedzialna jest agencja interaktywna Ideo Sp. z o.o. To firma oferująca szeroki zakres usług z obszaru rozwiązań i technologii internetowych – to m.in. tworzenie stron www, realizacja aplikacji mobilnych, usługi z zakresu zarządzania hostingiem, a także rozwiązania B2B.

Wykorzystując dostarczony przez Bank projekt graficzny stworzono serwis wyposażony w wiele modułów i funkcjonalności. Strona została oparta o platformę Edito CMS, która umożliwia łatwą i prostą obsługę. Narzędzia jakie udostępnia Edito sprawiają, że bieżąca aktualizacja jest niezwykle szybka i intuicyjna.

Ważnym zadaniem, jakie miała spełniać nowa strona było zestawienie produktów i usług oferowanych przez Bank. Treści te zostały dodatkowo powiązane i zaprezentowane w połączeniu z aktualnie obowiązującymi promocjami. Wszystko to dopełniają dedykowane formularze kontaktowe, które ułatwiają uzyskanie przez Klientów wszystkich interesujących ich informacji.

 

 

Kometarze

“Santander Consumer Bank odświeża swój serwis” - 1 komentarz

  1. Jak dla mnie nowa strona jest o wiele bardziej przejrzysta.

    Październik 12, 2018, 10:29

Komentuj