banner
Przekaż 1% Mikołajowi

Podatki

Ilość wpisów w kategorii: 8

Firmowi.pl

Planujesz wkroczyć w świat przedsiębiorców i szukasz informacji na temat form rozliczenia działalności? Zastanawiasz czy rozliczać się przez ryczałt czy VAT? A może jesteś doświadczonym biznesmenem, który chce dokonać optymalizacji w swojej firmie? Na portalu Firmowi.pl znajdziesz wiele ciekawych artykułów, tworzonych przez doświadczonych profesjonalistów, którzy w jasny i klarowny sposób opisują zawiłości prawa podatkowego.

Pomóż, przekazując 1% podatku

Coraz więcej Polaków korzysta z możliwości przekazania 1% podatku na OPP, głównie z powodu dość dużego nagłośnienia akcji przez media. Podatnik nie traci pieniędzy z własnej kieszeni, a zyskują jego morale.

Zespół Kancelarii Tax-Advice.pl

Profesjonalne doradztwo podatkowe to ważna część oferty usługowej jaką udostępnia nasz zespół kancelarii w Krakowie. Doświadczony radca prawny oraz doradca podatkowy wspólnie pracują na sukcesy przedsiębiorców. Działamy po to, żeby wspierać naszych klientów w zadaniach związanych ze złożonym rodzimym prawem. Udzielane porady podatkowe dotykają również rynków zagranicznych, w tym różnego typu transakcji w ramach UE. […]

Biuro Rachunkowe Gliwice

Nasze Biuro Rachunkowe „Księgowość i Podatki” działa na rynku księgowych od 25 lat. Oferujemy kompleksowe prowadzenie działalności gospodarczej. Nasza oferta obejmuje usługowe prowadzenie Ksiąg Rachunkowych, nadzór księgowy i bieżące doradztwo księgowe, sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów miesięcznych, kwartalnych i rocznych, outsourcing księgowy, zastępstwa Głównych Księgowych, sporządzenie dokumentu jakim jest polityka rachunkowości, przygotowanie zakładowego planu kont, reprezentowanie […]

Doradca podatkowy Kielce

Zachęcamy do zaznajomienia się z działalnością firmy Bilans-Servis sp. z o.o., która istnieje bez przerwy od 1991 roku. Swoim klientom proponuje usługi związane ze sprawami podatkowymi czy rachunkowymi. Codziennie dokładają wszelakich starań, żeby w zupełności zadowalać klientów. Zapewniamy, że nasze doświadczenie wynika między innymi z długotrwałej i stale uaktualnianej znajomość przepisów prawa podatkowego i administracyjnego.

Darmowy Program do PIT 2011

Bezpieczny, darmowy program do składania zeznań podatkowych za rok 2011. Dzięki naszemu programowi wypełnisz PIT szybko, łatwo i bezpiecznie. Rzetelny i wiarygodny program do rozliczeń podatkowych zgodny z aktualnymi przepisami podatkowymi, posiadający rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Jedyne w Polsce tak profesjonalne narzędzie do sporządzania rocznych zeznań podatkowych. Intuicyjna i prosta obsługa, przyjazny interfejs, wbudowana wewnętrzna […]

Outsourcing usług księgowych

Wszystkie firmy rozpoczynając działalność w danym kraju, mimo, że zaczynają od działania na małą skalę to muszą prowadzić księgowość, odliczać podatki i naliczać płace jak wszystkie inne przedsiębiorstwa. Jeśli jednak nie chcą ponosić znacznych kosztów na utrzymanie własnych zasobów to pierwsze kroki powinny skierować do outsourcera.

Podatek – Norwegia

Podatek norweski za 2009 rok Podstawą złożenia w Norwegii zaznania podatkowego są kody PIN. Można je zamówić u nas na stronie. Znajduję się tam też kalkulator podatkowy w Norwegii w języku polskim.