banner
Przekaż 1% Mikołajowi

Lokaty

Ilość wpisów w kategorii: 4

Ranking lokat bankowych

Porównywarka oraz ranking najlepszych produktów finansowych w sieci. Ranking lokat oraz ubezpieczeń, kont bankowych, kredytów.

Fundusze inwestycyjne

W dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo sposobów oszczędzania. Jedni inwestują pieniądze w nieruchomości, złoto, czy ziemię, inni przechowują pieniądze na lokatach bankowych. Obok tych sposobów znajduje się również inwestowanie w fundusze inwestycyjne.

Lokaty Open Finance

Strona zawierająca najważniejsze informacje odnośnie lokat znajdujących się w ofercie największego polskiego pośrednika finansowego – firmy Open Finance. Znajdziesz tu opisy poszczególnych lokat, dane odnośnie oprocentowania, długości trwania, oraz minimalnych i maksymalnych kwot jakie możemy ulokować w danym depozycie.

Lokaty

Internetowy zbiór informacji na temat lokat bankowych. Na stronie prezentujemy rankingi lokat, które uaktualniane są na początku każdego miesiąca. Opieramy się na informacjach podawanych na oficjalnych stronach najpopularniejszych w Polsce banków i na ich podstawie porównujemy warunki zakładania lokat oraz oprocentowanie i tworzymy rankingi. Na stronie znajdziesz również szereg artykułów pomocnych podczas wyboru najlepszego depozytu […]