banner
Przekaż 1% Mikołajowi

Lokaty

Ilość wpisów w kategorii: 5

Ranking lokat bankowych

Porównywarka oraz ranking najlepszych produktów finansowych w sieci. Ranking lokat oraz ubezpieczeń, kont bankowych, kredytów.

Fundusze inwestycyjne

W dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo sposobów oszczędzania. Jedni inwestują pieniądze w nieruchomości, złoto, czy ziemię, inni przechowują pieniądze na lokatach bankowych. Obok tych sposobów znajduje się również inwestowanie w fundusze inwestycyjne.

Lokaty Open Finance

Strona zawierająca najważniejsze informacje odnośnie lokat znajdujących się w ofercie największego polskiego pośrednika finansowego – firmy Open Finance. Znajdziesz tu opisy poszczególnych lokat, dane odnośnie oprocentowania, długości trwania, oraz minimalnych i maksymalnych kwot jakie możemy ulokować w danym depozycie.

Lokaty

Chcesz poznać jak bez ryzyka i łatwo pomnażać oszczędności? Wystarczy, że wejdziesz na naszą witrynę opisującą tematykę lokat bankowych. Depozyt bankowy to bardzo chętnie wybierany sposób oszczędzania. Już wielu Polaków zarabia w ten sposób. Jednak wybór lokaty nie jest taki łatwy jak mogłoby się wydawać. Instytucje finansowe bombardują nas swoimi propozycjami, wśród których niemało ofert […]

Lokaty

Internetowy zbiór informacji na temat lokat bankowych. Na stronie prezentujemy rankingi lokat, które uaktualniane są na początku każdego miesiąca. Opieramy się na informacjach podawanych na oficjalnych stronach najpopularniejszych w Polsce banków i na ich podstawie porównujemy warunki zakładania lokat oraz oprocentowanie i tworzymy rankingi. Na stronie znajdziesz również szereg artykułów pomocnych podczas wyboru najlepszego depozytu […]