banner
Przekaż 1% Mikołajowi

Artykuły

Ilość wpisów w kategorii: 64

Gwarancja dobrego wykonania kontraktu

Patrząc z perspektywy zleceniobiorcy, poprzez stwierdzenie dobrego wykonania kontraktu, myślimy przede wszystkim o wywiązaniu się z umowy w określonym terminie oraz wykonaniu prac z należytą starannością. Tego typu gwarancje są także benefitem dla zleceniobiorcy, który zyskuje niezależność finansową od banków, a jego linia kredytowa nie zostaje obciążona. Wielu z nas może sądzić, że gwarancja kontraktowa […]

Pożyczki Internetowe online na dowód osobisty

Ubieganie się o pożyczki jest obecnie bardzo proste. Wystarczy odwiedzić stronę internetową pożyczkodawcy, zapoznać się z ofertą i wypełnić elektroniczny wniosek. Weryfikacja jest bardzo szybka, a po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i akceptacji przez nas warunków umowy, można cieszyć się zastrzykiem gotówki.

Jak zorganizować sprawny obieg dokumentów finansowych

obieg dokumentow finansowych

Większość firm staje przed dylematem, w jaki sposób sprawić, by obieg dokumentów finansowych był nie tylko szybki, ale także skuteczny. Z odpowiedzią przychodzą aktualne przepisy, zgodnie z którym każdy przedsiębiorca jest zobligowany do przechowywania w formie elektronicznej m.in. ksiąg podatkowych, rachunkowych, sprawozdań finansowych.

Szybkie pożyczki pieniężne tylko w internecie

Pozabankowa pożyczka krótkoterminowa to bez wątpienia błyskawiczna forma uzyskania gotówki na bieżące wydatki, która charakteryzuje się przede wszystkim wysoką przyznawalnością oraz minimum formalnym.

Santander Consumer Bank odświeża swój serwis

Santander Consumer Bank S.A to firma doceniania na polskim rynku. Już drugi rok z rzędu udało jej się uzyskać prestiżowe godło Firma Przyjazna Klientowi. Jednak bank nie planuje na tym poprzestać działań, które pomogą podnieść poziom zadowolenia Klientów. Jednym z ich elementów jest modernizacja i rozbudowa serwisu www. Firmie zależało przede wszystkim, aby ich odświeżony […]

Warsztaty „Zarządzanie Modelami Ryzyka i Ryzyko Modeli w kontekście nowej Rekomendacji W oraz wymagań unijnych”

V Financial Conferences serdecznie zaprasza Państwa do udziału w warsztatach „Zarządzanie Modelami Ryzyka i Ryzyko Modeli w kontekście nowej Rekomendacji W oraz wymagań unijnych”, które odbędą się w dniu 2 VII 2015r. w Mercure Grand Hotel w Warszawie. Warsztaty będą poświęcone zarządzaniu ryzykiem modeli w instytucjach finansowych.

Warsztaty „Nowelizacja Ustawy Prawo Upadłościowe i Naprawcze”

Warsztaty V Financial Conferences serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach „Nowelizacja Ustawy Prawo Upadłościowe i Naprawcze”, które odbędą się w dniu 31 III 2015r. w Mercure Grand Hotel w Warszawie.

Jak dobrze wybrać ubezpieczyciela

Wybór dobrego ubezpieczyciela w dzisiejszych czasach jest bardzo trudny. Na rynku, bowiem istnieje bardzo wiele ofert coraz to nowszych ubezpieczycieli. Każdy z nich poleca ofertę, która jest „najlepsza na rynku”. Zanim zdecydujesz się ubezpieczyć o to trzy najważniejsze zasady, o których powinieneś pamiętać.

Pożyczka bez Internet – szybka alternatywa dla kredytów bankowych

Coraz częściej w sytuacjach, w których potrzebujemy gotówki na nieprzewidziany wydatek sięgamy po szybkie pożyczki, do których możemy zaliczyć pożyczki internetowe. Na rynku pojawia się dużo nowych firm, które oferują tego typu usługi. Zazwyczaj są to pożyczki krótkoterminowe, a nawet czasami nieoprocentowane.

W czym może pomóc doradca podatkowy?

Zawód doradcy podatkowego jest stosunkowo młodą profesją w naszym kraju, ponieważ oficjalnie został uznany dopiero w 1997 roku, ale  pierwsi przedstawiciele pojawili się w Polsce kiedy wprowadzono gospodarkę rynkową.